mkk
mrkzp

Güncel

CHP'li Orhan'dan Büyükgöz'e Yaylım Ateşi

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Pandemi sürecinde Gebze Belediyesi'nin bütün siyasi partileri de içine alacak bir kriz masası kurması gerektiğini söyledi.

12 Ocak 2021 Saat: 16:55
CHPli Orhandan Büyükgöze Yaylım Ateşi
CHP'li Orhan'dan Büyükgöz'e Yaylım Ateşi

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Pandemi sürecinde Gebze Belediyesi'nin bütün siyasi partileri de içine alacak bir kriz masası kurması gerektiğini söyledi. Orhan, ''Ortada ciddi bir kriz var, hastalık var, salgın var. AKP'lisi de hasta oluyor, CHP'lisi de , MHP'li de, İYİ Partilisi de. Ülkenin ve bölgenin ortak sorunu olan bir durumda, yerel yönetim sınıfta kalmıştır '' dedi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gölge Medya'ya kutlama ziyareti gerçekleştiren CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Genel Yayın Yönetmenimiz Ercan Sarıçam'la konuşurken, çeşitli konularda değerlendirmeler de yaptı. Orhan, pandemi sürecinde Gebze Belediyesi ve Kaymakamlıkla işbirliği içinde olmak istedidklerini , ancak hiç bir önerilerine karşılık bulamadıklarını dile getirdi.
ZİNNUR BAŞKAN DIŞTA TUTULUYOR
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ü yaylım ateşine tutan CHP İlçe Başkanı Orhan, ''Zinnur Bey ilçemizi ilgilendiren her konuda dışarda tutuluyor. En son kendisinin haberi oluyor. Böyle bir belediye başkanı olur mu? Millet bahçesi, askeri kışlada da böyle oldu. Yanlış yapıyorlar. Kentimizin dinamiklerine bilgi vermeden, önerileri almadan kararlar veriyorlar. Oysa askeri kışla Gebzelilerin ortak değeridir, burada yapılacak her hengi bir proje için bütün siyasi partilerden görüş alınmalıydı. Yarın öbürgün Gebze Büyükşehirli il olursa vilayet binası neresi olacak, bunu düşünen yok.'' dedi.
750 EVE GIDA YARDIMI YAPTIK
Pandemi başladığından beri CHP Gebze Örgütü olarak kendi imkanlarıyla vatandaşlara yardımcı olduklarına dikkat çeken Gökhan Orhan, ''Banka hesabı açtık, üyelerimizden , partili arkadaşlarımızdan destek gördük, ihtiyaç sahiplerine madi ve manevi katkıda bulunduk. 750 eve gıda kolisi ulaştırdık. İktidarın tüm kısıtlamalarına karşın her daim Gebzelilerin yanında olduk, olmaya devam ediyoruz. '' şeklinde konuştu.
İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan ve basın sorumlusu Seyhan Topaç ile birlikte Gölge'yi ziyaret eden Gökhan Orhan, parti çalışmaları hakkında konuşurken de, ''Biz kongreden çıktık, yönetime başladık pandemi başladı. Şanssız bir sürece girdik, buna rağmen halkı bilgilendirmek adına el ilanları dağıttık, maske dağıttık, gıda kolisi dağıttık.. '' şeklinde bilgi aktardı.
YAŞAR ÇAKMAK DOĞRU YAPMADI
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yaşar Çakmak'ın meclisteki tutumunu ve ''CHP'li konuşamaz'' şeklindeki sözüne vurgu yapan Orhan, ''Ayıptır, cahilliktir. Orada, o mecliste buluna 36 meclis üyesi var, hepsi Gebzelidir. Mecliste partizanlık yapmak, bayan arkadaşımıza o şekilde hitap etmek doğru değildir. '' dedi.
İDOLÜM M. EMİN AKIN
Göreve başladığından beri bugüne kadar olan eksikleri, yanlışlıkları analiz ettiklerine değinen CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, ''Gebze için, CHP için neler yapabilirizi hep düşündüm. Kavga eden , ayrıştıran değil yapıcı ve olumlu siyaset etmek için çalışıyoruz. Sokakta rahat gezen, herkesin selamını alıp verdiği bir Mehmet Emin Akın olmak isterim.'' şeklinde hedefini de açıkladı.
LİDERLERİ GEBZELİLERLE BULUŞTURACAK
Gölge Medya'da pek çok konuda konuşan CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nu Gebzelilerle buluşturmak için çalışma yaptıklarını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑