Güncel

Başkan Karaosmanoğlu, Bem-Bir-Sen Genel Başkanını konuk etti

Başkan Karaosmanoğlu, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay’ı makamın da konuk etti.

21 Aralık 2017 Saat: 17:21
Tavsiye EtYazdır

Bu haber 1.658 kez okunmuştur

Başkan Karaosmanoğlu, Bem-Bir-Sen Genel Başkanını konuk etti
Başkan Karaosmanoğlu, Bem-Bir-Sen Genel Başkanını konuk etti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay, Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen ve beraberindeki heyeti makamında konuk etti. Samimi bir havada gerçekleşen görüşmede nazik ziyaretleri için Genel Başkan Turbay’a teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, “Halkımıza birlikte hizmet ettiğimiz tüm çalışanlarımıza değer veriyoruz. İşçimizin ve memurlarımızın ortaya koyduğu emek için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Çalışanlarımızın emekleri kutsaldır” dedi.

 

“SAFAHÂT KÜLLİYATI” ESERİNİ HEDİYE ETTİ

Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkan Yardımcıları Fevzi Karataş, Aziz Kılıç, Faruk Zihni ve Hicabi Bulut’un da eşlik ettiği ziyarette Genel Başkan Mürsel Turbay, günün anısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na Mehmet Akif Ersoy’un fikirleri ve hakkında yazılanları ile Safahât çalışmalarını içeren kitaplardan oluşan “Safahât Külliyatı” eserini hediye etti. Görüşmede Turbay, Bem-Bir-Sen’in ortaya koyduğu yurt içi ve dışı çalışmalar hakkında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na bilgi verdi.

 

“TÜM GÜCÜMÜZLE EMPERYALİSTLERE KARŞI MÜCADELE EDECEĞİZ”

Sendika olarak çok önemli çalışmalar yapıyoruz diyen Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Turbay, “Biliyoruz ki güçlü bir devlet olmak zorundayız. Bu konuda üzerimize düşen sorumlulukları biliyoruz. Türkiye’deki gelişmelere olumsuz gözle bakan yurt dışındaki kurumlara bizim gözümüzden ülkemizin menfaatlerini gözeterek objektif biçimde ön yargılarını kırmaya çalışıyoruz” açıklamasını yaptı. Karaosmanoğlu da, “Ülkemizdeki sivil toplum kuruluşlarımız başta olmak üzere ayağına vurulan prangalardan kurtulan Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınması için hep birlikte çalışmak zorundayız. Bu ülke hepimizin. Bundan dolayıdır ki tüm gücümüzle emperyalistlere karşı mücadele edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑