Güncel

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bilim ve teknolojiyi keşfetmelerini sağladık’’

Kocaeli’deki eğitim için taşın altına elini her fırsatta sokan Karaosmanoğlu, Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Okulu idarecilerini makamında konuk etti.

22 Aralık 2017 Saat: 12:09
Tavsiye EtYazdır

Bu haber 1.980 kez okunmuştur

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bilim ve teknolojiyi keşfetmelerini sağladık’’
Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bilim ve teknolojiyi keşfetmelerini sağladık’’

Kılavuz Gençlik Modeli projesinin yanı sıra okullara verdiği her türlü destekle Kocaeli’de gönüllere giren Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, GölcükBarbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Okul Müdürü Zeki Kalaç ve idarecileri makamında kabul etti. Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı Süleyman Büyükşahin’in de yer aldığı görüşmede, gençlerin eğitimi için taşın altına elini her fırsatta koyduklarını ifade eden Karaosmanoğlu, “Sekapark alanı içerisinde Bilim Merkezimiziaçarak çocuklarımızla gençlerimizin bilim ve teknolojiyi keşfetmelerini sağladık, sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

“BİZLER GENÇLERİMİZE İNANIYORUZ”

“Kocaeli ilçelerinde her türlü donanıma sahip 15 adet bilgi evimiz var” diyen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Türkiye’ye örnek ödüllü Kılavuz Gençlik Modelini oluşturduk. İstiyoruz ki gençlerimiz kendi çağınıkurabilsin. Bizler gençlerimize inanıyoruz. Çok çalışacaklar. Ancak gençlerimizi geleceğe hazırlarken, idarecilerimizin üzerlerine düşen görevlerin ne kadar önemli olduğunu da bir kez daha hatırlatmak isterim” ifadelerini sarf etti.

 

“GENÇLİK PROJELERİNE DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Okul Müdürü Zeki Kalaç’da gerek kendi okullarına gerekse Kocaeli’de ki tüm eğitim kurumlarına verdiği destek için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi olarak gençlik projelerini çok önemsediklerini belirten Karaosmanoğlu, “Eğitim noktasında bize düşen görev ne ise onu yapmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi çok seviyoruz. Onların gelişimlerine katkı vermek bize mutluluk veriyor. Şunu da belirtmek isterim ki Büyükşehir olarak neslimize karşı olan sorumluluğumuzdan dolayı gençlik projelerine desteğimiz artarak devam edecek” ifadelerini sarf etti. Görüşme karşılıklı yapılan fikir alışverişinin ardından sona erdi.

 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑