mkk

Eğitim

Kale Okulları'nın Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri açıldı!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada gerekli tedbirler alınarak Mesleki ve Teknik Liselerin yüz yüze eğitime başlayacağını duyurmuştu.

16 Ekim 2020 Saat: 11:12
Kale Okullarının Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri açıldı!
Kale Okulları'nın Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri açıldı!

Kale Okulları Sakarya'da bulunan Biyomedikal , Elektrik ve Elektronik , İnşaat Liselerinde; İstanbul'da bulunan Tasarım ve İnşaat Liselerinde; Kocaeli'de bulunan Sağlık Liselerinde yüz yüze eğitime hazır.

Kale Okulları Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıklamalarından sonra Covid-19 tedbirleri kapsamında çalışmalara hız kesmeden başladı. 

Her koridorun başında, ortasında ve sonunda olmak üzere öğrencilerin kolay bir şekilde erişebilecekleri dezenfektanlar yerleştirildi. Gerek okula girişler ve çıkışlar olsun gerek servislere binerken gerekse de teneffüs zamanında koridorlarda nöbet tutan öğretmenlerLE sosyal mesafeye azami önem gösteriliyor. 

Öğrencilere Covid-19 kapsamında nasıl davranması gerektiği konusunda gerekli eğitimler ve talimatlar düzenli bir şekil hatırlatılıyor. Okulun yemekhanesi, teknik laboratuvarları, lavaboları ve sınıfları her gün temizlik görevlilerimiz tarafından Covid-19 tedbir kapsamında gereken önemi vererek temizliği yapılıyor.

Böylece Kale Okulları öğrencilere, online eğitimde olduğu gibi yüz yüze eğitimde de en iyi eğitimi vermek için okulun bütün personeli işbirliği içinde beraber hareket ediyorlar.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑