Güncel

NAİL ÇİLER’İN 16 OCAK BASIN ONUR GÜNÜ MESAJI

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Cumhuriyet ile ilgili fikirlerini 16 Ocak 1923’te İzmit Kasr-ında, basınımızı bir araya toplayarak düzenlediği ve ilk açıklamayı yaptığı tarih; “Basın Onur Günü” olarak kutlanmaktadır.

14 Ocak 2022 Saat: 19:46
NAİL ÇİLER’İN 16 OCAK BASIN ONUR GÜNÜ MESAJI
NAİL ÇİLER’İN 16 OCAK BASIN ONUR GÜNÜ MESAJI

Toplumsal bilincin sağlanmasında büyük öneme sahip olan yerel ve ulusal basın kuruluşlarımız; ilkeli ve objektif yayıncılık anlayışla, dünyadaki gelişmelerin takibi, bölgemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimi için araştırma, belgeleme, yazma ve kamuoyuna sunma gayretiyle çalışmaktadırlar. Mesleğini başarıyla yürüten başta yerel basınımız olmak üzere tüm basın temsilcilerimiz; kamusal bir güç olarak tüm konulara titiz bir şekilde duyarlılık göstermekte, mesai kavramı gözetmeden çalışarak üstlendiği büyük sorumluluğu en güzel şekilde ortaya koymaktadır.

 Yerel basınımız ile tüm basın mensuplarımızın 16 Ocak Basın Onur Günü’nü kutlar; faaliyetlerimize ve projelerimize destek veren, üretmek için duyduğumuz heyecanımıza ortak olan ve bizlerle birlikte yol alan tüm basın mensuplarımıza teşekkürlerimi sunarım.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑