Güncel

Bıyık: ‘Muhtarlarımıza büyük görevler düşüyor’

Muzaffer Bıyık, “Tüm muhtarlarımıza hizmet adına büyük görevler düşüyor. El ele vererek Türkiye yüzyılında ilçemizi birlikte kalkındıracağız” dedi.

24 Mayıs 2023 Saat: 13:19
Bıyık: ‘Muhtarlarımıza büyük görevler düşüyor’
Bıyık: ‘Muhtarlarımıza büyük görevler düşüyor’

Muhtarlarla istişareye her zaman önem veren ve belirli periyotlarla toplantılar düzenleyen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçede görev yapan mahalle muhtarlarıyla hizmet değerlendirme toplantısında bir araya geldi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Ufuk Acay’ın da katıldığı toplantıda muhtarların mahalleleriyle ilgili talepleri ve sorunları konuşuldu.

BIYIK: ‘TÜRKİYE YÜZYILINI BİRLİKTE KURACAĞIZ’

Darıca’yı ortak akılla yönetmek adına muhtarların görüşlerine her zaman değer verdiğini ve sürekli bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Göreve geldiğimiz günden beri muhtarlarımızla aramızdaki bağı hep güçlendirmeye özen gösterdik. Ortak akıl ve istişareyle mahallelerimizdeki sorunları birlikte çözmek için çalıştık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da muhtarlarımız bizim proje ortağımız olmaya devam edecek. Türkiye yüzyılını birlikte kuracağımız muhtarlarımızla Darıca’mızı kalkındırmak için el ele vereceğiz” diye konuştu.

YILMAZ: ‘CUMHURBAŞKANIMIZIN SELAMINI GETİRDİM’

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz da yaptığı konuşmada muhtarları önemsediklerini kaydederek “Kıymetli muhtarlarımıza Sayın Cumhurbaşkanımızın selamını getirdim. Biliyorsunuz ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ak kadrolar olarak muhatları önemsiyoruz. Muhtarlarımızın birçok sorununu Cumhurbaşkanımızın talimatıyla çözdük. Muhtarlarımızla birlikte yol yürümeye ve sorunları birlikte çözmeye devam edeceğiz. Büyükşehirlerde olduğu gibi Anadolu’nun en ücra köşelerine kadar muhtarlarımızın çok büyük emekleri var. Mahallesiyle devletin kurumları arasında köprü kuran muhtarlarımız fedakârca çalışmalar yürütüyor. İnşallah Türkiye yüzyılının başlayacağı yeni dönemde de muhtarlarımızla birlikte milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Sırasöğütler Mahallesi Muhtarı Tuncay Odlukaya ise kendilerini ağırlayan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑