Güncel

DDC, kadın istihdamını artıracak

DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdür Hatice Öztürk, grupları bünyesinde yer alan şirketlerde kadın istihdamının artırılacağını söyledi.

15 Haziran 2024 Saat: 11:38
DDC, kadın istihdamını artıracak
DDC, kadın istihdamını artıracak

Genel Müdür Öztürk,  DDC'nin çeşitli departmanlarında çalışan kadın yöneticilerle  bir araya geldi. Öztürk , Kurban Bayramı öncesi 'iş  yemeği'nde  çalışanlarını  misafir ederken, çeşitli  konulardaki düşüncelerini de paylaştı. Tuzla Bedri Usta Restaurant'ta  birim sorumlusu kadın çalışanları ağırlayan Hatice Öztürk yol haritalarını anlattı.

DİĞER FİRMALARA ÖRNEK OLACAĞIZ

'' Her geçen gün büyüyen ve gelişen grubumuzda  önceliğimiz kadın istihdamını artırmak olacak. '' diyen Başkanvekili Öztürk , ''  DDC , hepimizin yuvası, çekirdek ailemizdir.  Sanayiden enerjiye, lojistikten reklama, dış ticaretten iş makinelerine geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz, üretim yapıyoruz. Bunları geliştirirken bünyemizde kadın istihdamını artırmak öncelikli hedefimiz olacak. Yönetim Kurulu Başkanımız Muhammet Öztürk'le bu yönde fikirlerimiz örtüşüyor, destek veriyor. Böylece kadınlarımıza yeni iş sahaları açmış olacağız, diğer yandan  başka sanayi kuruluşlarına örnek olacağız. '' şeklinde konuştu.

Finans, satınalma, pazarlama, işletme, iç hizmet , ar-ge,  ve muhasebe sorumlusu kadınların bir araya geldiği  ve  geç saatlere kadar devam eden yemekte  personeller öneri ve beklentilerini dile getirirken,  Öztürk'e jestinden dolayı teşekkür ettiler. Yemek sonunda ise Hatice Öztürk personelin bayramını da kutladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑