Güncel

Dino Lino Fun Park Gebze Center’da açıldı

Gebze ve çevresinin ekonomisine ve sosyal yaşamına büyük katkı sağlayarak bir alışveriş merkezinden daha fazlasını sunan Gebze Center, 2023 yılına da hızlı bir giriş yaptı.

20 Ocak 2023 Saat: 16:29
Dino Lino Fun Park Gebze Center’da açıldı
Dino Lino Fun Park Gebze Center’da açıldı

Gebze ve çevresinin ekonomisine ve sosyal yaşamına büyük katkı sağlayarak bir alışveriş merkezinden daha fazlasını sunan Gebze Center, 2023 yılına da hızlı bir giriş yaptı. Alışılmışın dışında bir bakış açısı ve benzersiz konseptiyle eğlence sektörüne yeni bir soluk katacak olan Dino Lino Fun Park, Gebze Center’da açıldı.

Gebze ve çevresinin ekonomisine ve sosyal yaşamına büyük katkı sağlayarak bir alışveriş merkezinden daha fazlasını sunan Gebze Center, 2023 yılına da hızlı bir giriş yaptı. Alışılmışın dışında bir bakış açısı ve benzersiz konseptiyle eğlence sektörüne yeni bir soluk katacak olan Dino Lino Fun Park, Gebze Center’da açıldı.

Gebze’de sosyal yaşamın kalbi olmaya devam eden Gebze Center, marka portföyüne çocukların vazgeçilmezi olacak bir markayı daha ekledi. 2 bin 300 metrekarelik bir alanda kurulan, hikayesi ve konseptiyle Türkiye’de bir ilk olan Dino Lino Fun Park, 20 Ocak Cuma günü Gebze Center’da açıldı.

Doğuş GYO CEO’su Çağan Erkan, Fiba CP CEO’su Yurdaer Kahraman ve Dino Lino Kurucusu Mustafa Dal’ın ev sahipliğinde, protokolün de katılımıyla gerçekleşen açılışa çok sayıda davetli ilgi gösterdi.

Trambolin park, bot kaydırağı, soft play alanı, su havuzu, kum parkı, tırmanma alanı, karnaval oyunları, etkinlik ve doğum günü alanlarını bir arada toplayarak eşsiz bir eğlence imkanı sunan Dino Lino Fun Park, çocukların ve ailelerin vazgeçilmesi olacak.

KAHRAMAN: EĞLENCE SEKTÖRÜNE YENİ SOLUK GETİRECEK YEPYENİ BİR PROJE

Türkiye’de yönetimini aldıkları ilk proje olan Gebze Center ile ilkleri hayata geçirmeye devam ettiklerini söyleyen Fiba CP CEO’su Yurdaer Kahraman, “Gebze Center’ın hem ziyaretçiler hem de kiracılar için önemli bir cazibe merkezi olması için çalışmaya ve bu yönde projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Gebze Center her ihtiyaca yönelik talepleri karşılayacağınız bir yer. Gebze ve çevresinin hem ekonomisine büyük katkı sağlıyoruz hem de bu bölgenin sosyal yaşam alanı olmaya devam ediyoruz. Dino Lino Fun Park ile birlikte de eğlence sektörüne yeni bir soluk getireceğiz. Türkiye’de bir ilk olan bu konsepti, çocuklar ve aileleriyle buluşturmanın heyecanı ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

ERKAN: GEBZE CENTER’IN BÖLGE HALKINA EN İYİ HİZMETİ VERMEK GİBİ BİR MİSYONU VAR

Güvenli çalışma, alışveriş ve sosyal alanlarıyla örnek bir AVM olan Gebze Center bünyesinde birçok başarılı projenin bölge insanıyla buluştuğuna dikkat çeken Doğuş GYO CEO’su Çağan Erkan, “Gebze Center’ın bölgeye her zaman katma değer sağlayan ve bölge halkına en iyi şekilde hizmet vermeyi misyon edinmiş bir kültürü var.

Buradan yola çıkarak çocuklar için çok güzel bir projeyi bir hayali daha gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Gebze Center’a bu güzel yatırımı gerçekleştiren Sayın Özcan Dal ve Sayın Mustafa Dal’a teşekkürlerimi sunuyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

MUSTAFA DAL: HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Kendi markaları olan Dino Lino Fun Park’ı hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Dino Lino Kurucusu Mustafa Dal, “3 kuşaktır sadece lunapark oyuncakları üreten ve parklarını işleten bir aileden geliyorum. Kapalı alanda tema parklarımız var ama neden daha farklı bir şekilde çocuklara ve ailelerine dokunacak bir hikâye olmasın diye düşündüm.

Buradan yola çıkarak bir abi kardeş profi li oluşturdum. Ve bu hayalimizi Gebze Center AVM’de gerçekleştirme şansı yakaladık. Hayalimize ortal olan Doğuş GYO’ya, Fiba CP’ye, Gebze Center AVM’ye ve herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑