akp gebze
akp darıca

Röportaj

KAYNES’Li SAYISI 5 BiNi GEÇTi

KAYNES’Li SAYISI 5 BiNi GEÇTi

25 Kasım 2017 Saat: 12:19
KAYNES’Li SAYISI 5 BiNi GEÇTi
KAYNES’Li SAYISI 5 BiNi GEÇTi

KAYNES’Li SAYISI 5 BiNi GEÇTi

Bilginin sermaye olarak kabul edildiği günümüz dünyasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda geleceğe yatırım yapmak isteyen toplumlar öncelikle insan kaynağına yatırım yapmalıdırlar. Bilgiyi elde etmenin yanı sıra bu bilgiyi etkin bir şekilde kullanmak, geliştirmek ve yenilemek de önemlidir.’’ Kaynes, 2006 yılında, yönetim kurulu uzun yıllar profesyonel iş hayatında aktif olarak çalışmış mühendislerden tarafından kurulan Milli Eğitim Bakanlığı izni ile eğitim kurumu olarak faaliyetlerine başlamıştır. 2016 yılında Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilen KAYNES, 17 Ocak 2017 itibari ile Mesleki Eğitim Kurumu (MYK)tarafından yetkilendirilerek sınav ve belgelendirme faaliyetlerine başlamıştır. Bu unvanın üzerine yüklediği sorumlulukların bilinciyle faaliyetlerini sürdüren Kaynes; tamamen bağımsız, tarafsız ve adil bir kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Maddi kaygıdan uzak hedefleri olan Kaynes, sektörün en tecrübeli profesyonelleri ile herkes için tarafsız ve adil belgelendirme kurallarını uygulamaktadır.

Geçen 10 yıllık süreçte kişisel ve kurumsal eğitimleri aracılığıyla gerek sektör profesyonellerinden gerekse iş hayatına yeni atılacak olan gençlerden oluşan 5000’inin üzerinde bireye eğitim hizmeti sunmuştur. Bu eğitimler; Cad-Cam Eğitimi, Zorunlu Mesleki ve Teknik Eğitim, Kalite, İş ve Yönetim Eğitimleri, İSG Eğitimi, Bilişim Eğitimi ve Finans Eğitimlerinin yanı sıra kişisel ve sektörel ihtiyaç ve beklentiler göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan; Kariyer, Uzmanlık, Kişisel Gelişim, Kurumsal Dil ve Hobi eğitimleridir.

Kaynes Eğitim, sektörün en değerli eğitimcilerini ‘‘bilgiyi paylaşma’’ gayesiyle bir araya getirmiş; akademik öğretim disiplini çerçevesinde, geliştirdiği uygulamaya yönelik eğitim tasarımları aracılığıyla kişi ve kurumlara pratik ve teorik bilgilerin aktarılmasını sağlamaktadır Bağımsızlık ve tarafsızlık ilkelerinden asla taviz vermeyen Kaynes, yasal mevzuat ve yükümlülüklerini koşullar ne olursa olsun yerine getirmeyi taahhüt ve beyan eder.

Bilginin gücüne birlikte ulaşabilmek dileğiyle

 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑Лучшие компании для инвестиций и трейдинга в России и СНГ. googleservice.club

Торговля на бирже от А до Я

Эксперты googleservice.club составили независимый компаний брокеров России и СНГ по ключевым параметрам, влияющим на комфорт, надежность и прибыльность.

онлайн торговля на бирже начинающим

Лучшие обучающие курсы и компании по инвестициям и торговле на бирже в 2020 году

Рекомендуем
 • Эффективное бесплатное обучение трейдингу
 • Демо-торговля для практики
 • Обзоры финансовых рынков от ведущих аналитиков
Выбор редакции
 • Торговля на бирже. Закладываем прочный фундамент эффективного старта
 • Чем торговать? Определяемся с инструментами торговли
 • Алгоритм построения торговой стратегии
Бесплатные сигналы
 • Торговля акциями, нефтью, золотом
 • Позволяет торговать абсолютно на любых рынках
 • Средний размер прибыли по сделке – 110 пунктов
 • Позволяет торговать абсолютно на любых рынках
 • Более 120 активов для инвестиций
 • Эффективная стратегия от Романа Ерина
 • Бесплатное руководство по инвестициям и трейдингу
 • Авторская методика подготовки трейдеров от начального уровня до профи.
 • Чёткий структурированный материал, поданный в понятной и доступной форме. Никакой воды: 20% - теория, 80% - практика.

googleservice.club не является кредитной компанией, финансовым консультантом или каким-либо форматом финансового института. Мы только сравниваем финансовые продукты и сервисы, чтобы помочь посетителям сэкономить деньги и время. Мы не несем ответственности за неверную информацию, в том числе в отношении процентных ставок, информации о компаниях или иных данных - посетитель сайта несет ответственность за свои решения (в том числе за проверку информации перед обращением за любыми услугами). Пользуясь googleservice.club, вы соглашаетесь с условиями пользования сайтом и регламентом использования cookies.