parkinnn

Güncel

RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NDAN BAŞKANIMIZ SN. ABDURRAHMAN ASLANTAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çatı Kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sn. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Abdurrahman Aslantaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

9 Şubat 2024 Saat: 15:46
RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NDAN BAŞKANIMIZ SN. ABDURRAHMAN ASLANTAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NDAN BAŞKANIMIZ SN. ABDURRAHMAN ASLANTAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Meslek Komite, Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerimizin de katıldığı toplantıda Başkanımız, Odamız tarafından gerçekleştirilen faaliyetler, eğitim ve bilgilendirme hizmetleri, üretim ve ihracatı geliştirme programları, yurt dışı iş forumları ve yabancı heyetlerle gerçekleştirilen B2B görüşmeleri konusunda Birlik Başkanımızı bilgilendirdi.  TOBB Başkanımız, Gebze Ticaret Odası’nın A Sınıfı Akredite Oda olarak üyelerine kaliteli hizmet sunduğunu görmekten gurur duyduğunu, yakın zaman önce Oda tarafından üst düzey katılım ile düzenlenen Azerbaycan İş Forumu’nun da Oda üyelerinin iş ağı geliştirme potansiyeline azami katkı sağlaması noktasında çok önemli bir organizasyon olduğunu belirterek; Gebze Ticaret Odası  tarafından gerçekleştirilen faaliyetleri yakinen takip ettiğini ve  Yönetim Kurulu Başkanımız ile yeni dönemde de hep birlikte başarılı çalışmalara imza atacaklarını belirtti.

 

Gebze Ticaret Odası üyelerinin ülkemizin iktisadi hayatına sağladıkları katkının altını çizen Başkanımız, Sn. Rıfat Hisarcıklıoğlu önderliğinde çatı kuruluşumuz TOBB’un ticaret erbabımızın, sanayicimizin, işletmecimizin her türlü sorununa en hızlı şekilde çözüm ürettiğini, ülkemiz iş dünyasını uluslararası platformda en etkin şekilde temsil ettiğini dile getirerek, birlik ve beraberlik içinde Oda üyelerimiz adına sistematik ve planlı bir şekilde proje geliştirmeye devam edeceklerini vurguladı.

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Aslantaş Sn. Hisarcıklıoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Odamıza teşriflerinden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑