Güncel

Bilgievleri’nde yaz okulu heyecanı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgievleri, yıl boyunca düzenlediği eğitim programlarına yaz sezonunda da devam ediyor.

1 Ağustos 2021 Saat: 15:45
Bilgievleri’nde yaz okulu heyecanı
Bilgievleri’nde yaz okulu heyecanı

Sosyal, kültürel, eğitim ve spor alanında birçok branşta Kocaelili binlerce öğrenciye kapılarını açan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgievleri Yaz Okulu’nda birçok etkinlik düzenliyor. Kodlamada El sanatları Atölyesine kadar birçok etkinliğin gerçekleştirildiği yaz okulunda Güreş, Yüzme, Taekwondo, Jimnastik Kursları ile öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sunulmaktadır. Yeni döneme hazırlık dersleri ile öğrencilerin bilişsel gelişimine de destek olunuyor

 

MANEVİ DEĞERLERDE UNUTULMADI

26 Temmuz’da başlayan ve 05 Eylül tarihine kadar devam edecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Gençlik Eğitimi Şube Müdürlüğü’ne bağlı Bilgievleri Yaz Okulunda çocuklar yaz tatilini hem eğlenip hem de faydalı etkinliklerle değerlendiriyor. Manevi eğitimler, atölyeler, spor etkinlikleri ve eğlenceli birçok içerikten oluşan yaz okulları 17 Bilgievinde 2000 öğrenci ile yaz boyunca devam edecek.

 

BİLGİEVLERİNDE KUR’AN-I KERİM’İ KOLAY ÖĞRENME

Bilgievleri yaz okulları kapsamında devam eden Kur’an-ı Kerim eğitimleri de büyük ilgi görüyor. Günlük programda Kur’an-ı Kerim ve Temel Dini Bilgileri öğrenme ile ilgili kapsamlı ve verimli bir eğitim programı hazırlandı. Öğrenciler ders programlarında Kur’an-ı Kerim, İlmihal, Tecvid kuralları ve eğlenceli aktivitelerle kolay ezberleme yöntemlerini öğreniyorlar. Kur’an-ı Kerim Eğitimlerinde iki saat Temel Kur’an-ı Kerim bir saatte dersleri pekiştirici etkinlikler yapılıyor. Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen derslerde sabah ve öğlen olmak üzere iki grup halinde gerçekleştiriliyor. Dersler Kur’an-ı Kerim bilgilerine göre, aynı seviyede kız ve erkek öğrencilerden oluşturulan 15 kişilik sınıflarda veriliyor. Hafta içi derslerde ter döken öğrenciler hafta sonu ise yorgunluklarını sosyal etkinlikler ile atıyor. Eğlenceli yarışmalar, geziler, kamplar, sportif faaliyetlerin yanı sıra öğrenciler sanat kurslarına da katılıyor.

 

ÖĞRENCİLER KAMPA DA KATILACAKKocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgievleri Yaz Okulu’nda çeşitli geziler, piknik programı ve kamp etkinlikleri de yer alıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Diriliş Gençlik Kampı’nda 30 Temmuz 03 Eylül tarihleri arasında 10 dönem planlanan 2 gece 3 gün konaklamalı kamp programında kursiyerlerin macera parkuru, paintball, futbol, voleybol, okçuluk, spor aktiviteleri, oryantiring ve daha birçok alanda doğa ile iç içe keyifli vakit geçirmeleri amaçlanıyor.BAŞKAN BÜYÜKAKIN “VERİMLİ YAZ TATİLİ”

Bilgievlerinin çocukların yaz tatilini verimli değerlendirmesi için fırsat sağladığının altını çizen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, yaz okulunda çocuklarımızın bilgi, beceri ve yetenekleri doğrultusunda kendini geliştirmesi, eğlenerek öğrenmesi ve yaz tatilini verimli bir şekilde değerlendirmesine olanak sağlandığını belirtti.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑Лучшие компании для инвестиций и трейдинга в России и СНГ. googleservice.club

Торговля на бирже от А до Я

Эксперты googleservice.club составили независимый компаний брокеров России и СНГ по ключевым параметрам, влияющим на комфорт, надежность и прибыльность.

онлайн торговля на бирже начинающим

Лучшие обучающие курсы и компании по инвестициям и торговле на бирже в 2020 году

Рекомендуем
 • Эффективное бесплатное обучение трейдингу
 • Демо-торговля для практики
 • Обзоры финансовых рынков от ведущих аналитиков
Выбор редакции
 • Торговля на бирже. Закладываем прочный фундамент эффективного старта
 • Чем торговать? Определяемся с инструментами торговли
 • Алгоритм построения торговой стратегии
Бесплатные сигналы
 • Торговля акциями, нефтью, золотом
 • Позволяет торговать абсолютно на любых рынках
 • Средний размер прибыли по сделке – 110 пунктов
 • Позволяет торговать абсолютно на любых рынках
 • Более 120 активов для инвестиций
 • Эффективная стратегия от Романа Ерина
 • Бесплатное руководство по инвестициям и трейдингу
 • Авторская методика подготовки трейдеров от начального уровня до профи.
 • Чёткий структурированный материал, поданный в понятной и доступной форме. Никакой воды: 20% - теория, 80% - практика.

googleservice.club не является кредитной компанией, финансовым консультантом или каким-либо форматом финансового института. Мы только сравниваем финансовые продукты и сервисы, чтобы помочь посетителям сэкономить деньги и время. Мы не несем ответственности за неверную информацию, в том числе в отношении процентных ставок, информации о компаниях или иных данных - посетитель сайта несет ответственность за свои решения (в том числе за проверку информации перед обращением за любыми услугами). Пользуясь googleservice.club, вы соглашаетесь с условиями пользования сайтом и регламентом использования cookies.