erdem avm
ÖZKA
hazır sol ana blok 3
ALTINLAS
MERKEZ
kamuran akbay
beşiroglu

Otomobil

Yerli Otomobil İçin İmzalar Atılıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla 5 babayiğit elini taşın altına koydu ve yerli otomobil için ortak girişim grubunu oluşturdu. 60 yıllık rüya için imzalar bugün atılıyor.

2 Kasım 2017 Saat: 14:31
Tavsiye EtYazdır

Bu haber 2.143 kez okunmuştur

Yerli Otomobil İçin İmzalar Atılıyor
Yerli Otomobil İçin İmzalar Atılıyor

Yerli Otomobil İçin İmzalar Atılıyor

Türkiye yerli otomobili için yola çıkılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çağrıyı yaptı. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile TOBB koordinasyonunu yürüttü. 5 firma elini taşın altına koydu ve Ortak Girişim Grubu'nu oluşturdu. 60 yıllık rüya için imzalar bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde atılıyor.

İŞTE ORTAK GRUPTA BULUNAN ŞİRKETLER

Ortak Girişim Grubu'nda 5 babayiğit bulunuyor. Anadolu Grubu, BMC, Kıraça Holding, Turkcell ve Zorlu Holding, Ortak Girişim Grubu içerisindeTürkiye'nin otomobili için imzalar atılıyor: 5 babayiğit kolları sıvadı tecrübelerini, güçlerini birleştirecek. Hedef 2018'in başında Türkiye'nin Otomobili'ni yapacak şirketi kurmak. 

 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Kaymee'yi indirerek hediye ve nakit para kazanma şansı yakala ! Benim referans linkim ile kayıt olarak nakit para ödülünü alabilirsin. Sende indir KAZAN 

DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat