akp gebze
akp darıca

Röportaj

GUSSO GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Beş ortağın Gebze’ye kazandırdığı GUSSO, dekorasyonu ve  iç mimarisiyle müşterileri adeta büyülüyor. 45  sertifikalı personelin çalıştığı GUSSO’da nargile malzemeleri yurtdışından getiriliyor. Osmanlı ve Dünya mutfağı

3 Mart 2017 Saat: 14:03
GUSSO GÖZ KAMAŞTIRIYOR
GUSSO GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Beş ortağın Gebze’ye kazandırdığı GUSSO, dekorasyonu ve  iç mimarisiyle müşterileri adeta büyülüyor. 45  sertifikalı personelin çalıştığı GUSSO’da nargile malzemeleri yurtdışından getiriliyor. Osmanlı ve Dünya mutfağının da  olduğu restaurantta 80 araçlık otopark da var.

 

GÖLGE- Yapım  aşamasındayken  meraklı gözlerin yakından takip ettiği , heyecanla beklenen Gebze’nin en lüks cafe &restaurantı  GUSSO, nihayet kapılarını açtı.

Dekorasyonu, iç donatıları ve hizmet anlayışıyla da Gebze’de bir ilk olan GUSSO, eğlence ve damak dadına düşkün olanları bir araya getirirken, ye-iç sektörüne Gebze’de kalitenin ayrıcalığını daha ilk günlerinde hissettirmeyi başardı.

Bölgemizin tanınmış iş adamlarından  İsmail Sözen, Kerem Coşkun, Hikmet Aydar, Adem Deniz ve İbrahim Yıldız ortaklığında Gebze’ye kazandırılan Gusso Premıum Cafe & Restaurant,  Hacı Halil Mahallesi 1207 sokak üzerine  muhteşem görüntüsüyle hizmete girdi.  GUSSO PREMİUM CAFE  yarı  Osmanlı,  yarı popup iç mimarisiyle gelen müşterilere  adeta göz ziyafeti veriyor.

HER ŞEY İNCE ELENDİ

 2016 Ocak ayında projesi  çizilmeye başlanan GUSSO’da 5 ay boyunca sadece markanın yurt dışında ARGE  çalışması sürdü. Marka çalışması  bittikten  sonra 7 ayda restorasyon çalışması tamamlandı  ve 2017 ocak ayında açıldı. 

BÖLGEMİZİN EN BÜYÜĞÜ

Toplam 1.200  metrekare  alana  kurulan 500 kişilik kapasiteye sahip olan  GUSSO ,   kendi sektöründe Gebze’nin en büyük restaurantı özelliğine sahip olurken,  müşterilerine sabah 7’de kapılarını açıp, farklı hizmeti gece yarısına kadar sürdürüyor. 

45 PERSONELDE SERTİFİKALI          

 Barışta Akademi ve Restorant Yönetim Okulu'nda sertifikalı  eğitim görmüş deneyimli 45 garson ile  Gebze halkına hizmet vermeye başlayan GUSSO’da özellikle nargile düşkünleri içinse ayrı bir ikram alanı açıldı.

BAYİLİKLER VERECEKLER

Nargile malzemelerini  yurt dışından özel olarak getirdiklerini söyleyen  GUSSO PREMİUM CAFE  yetkilileri ,  ‘’Gebze'de doğmuş bir markayız. Kısa süre sonra ülke genelinde bayilik vermeye hazırlanıyoruz. Yoğun Gebze trafiğini de göz önünde bulundurarak 80 araçlık otoparkı yaptık  ve vale hizmeti  veriyoruz . Diğer cafelerden bir farkımız daha var;  Anadolu yakasında çok az bulunan, 3. nesil kahve yaparak Gebze halkına muazzam kahve ziyafeti veriyoruz.’’ şeklinde konuşuyorlar.

Haber: Ramazan AL

 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑Лучшие компании для инвестиций и трейдинга в России и СНГ. googleservice.club

Торговля на бирже от А до Я

Эксперты googleservice.club составили независимый компаний брокеров России и СНГ по ключевым параметрам, влияющим на комфорт, надежность и прибыльность.

онлайн торговля на бирже начинающим

Лучшие обучающие курсы и компании по инвестициям и торговле на бирже в 2020 году

Рекомендуем
 • Эффективное бесплатное обучение трейдингу
 • Демо-торговля для практики
 • Обзоры финансовых рынков от ведущих аналитиков
Выбор редакции
 • Торговля на бирже. Закладываем прочный фундамент эффективного старта
 • Чем торговать? Определяемся с инструментами торговли
 • Алгоритм построения торговой стратегии
Бесплатные сигналы
 • Торговля акциями, нефтью, золотом
 • Позволяет торговать абсолютно на любых рынках
 • Средний размер прибыли по сделке – 110 пунктов
 • Позволяет торговать абсолютно на любых рынках
 • Более 120 активов для инвестиций
 • Эффективная стратегия от Романа Ерина
 • Бесплатное руководство по инвестициям и трейдингу
 • Авторская методика подготовки трейдеров от начального уровня до профи.
 • Чёткий структурированный материал, поданный в понятной и доступной форме. Никакой воды: 20% - теория, 80% - практика.

googleservice.club не является кредитной компанией, финансовым консультантом или каким-либо форматом финансового института. Мы только сравниваем финансовые продукты и сервисы, чтобы помочь посетителям сэкономить деньги и время. Мы не несем ответственности за неверную информацию, в том числе в отношении процентных ставок, информации о компаниях или иных данных - посетитель сайта несет ответственность за свои решения (в том числе за проверку информации перед обращением за любыми услугами). Пользуясь googleservice.club, вы соглашаетесь с условиями пользования сайтом и регламентом использования cookies.