parkinnn

Güncel

Muhtarlarla buluşan Köşker, 2024’ün rotasını çizdi

Köşker: Makam kapımızda, gönül kapımızda açık

9 Aralık 2023 Saat: 15:08
Muhtarlarla buluşan Köşker, 2024’ün rotasını çizdi
Muhtarlarla buluşan Köşker, 2024’ün rotasını çizdi

AK Parti Gebze Belediye Başkan aday adayı Adnan Köşker, mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. Belediye başkanlığı döneminde sık sık bir araya geldiği muhtarlarla buluşmalarını başkanlık görevi sonrası da devam ettiren Köşker, geleneği bozmadı ve 40 mahalle muhtarını sabah kahvaltısında ağırladı. Gebze Muhtarlar Derneği Başkanı Musa Uslu ile birlikte Gebzeli muhtarların Köşker’e ilgisi dikkat çekti. Muhtarların ve Belediye Başkanlarının seçimle göreve geldikleri içim uyumlu çalışmalarının zorunluluk olduğunu ifade eden Köşker, 10 yıllık başkanlık dönemindeki sırrının bu koordinasyon olduğunu ifade etti.

KAMUOYUNUN TALEBİ BİZİ ADAYLIĞA İKNA ETTİ

Geçmiş başarıların aday gösterilmesi halinde yeni dönemde de devam edeceğinin vurgusunu yapan Adnan Köşker, “Bizleri kırmayarak bugün yanımızda olan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Aranızda beraber görev yaptığım arkadaşlarımız var. Muhtarlarımızla biz Başkanlık dönemimizde entegre halde çalıştık. Muhtarlarımızla aramızdaki uyum ve koordinasyon Gebze Belediyesi’ni 10 yılda marka haline getirdi. Mahalle muhtarlarımız bizim gözümüz kulağımızdır. Başta aday olmak gibi niyetimiz yoktu. Çünkü 10 yıl Başkanlık yaptık. Ancak kamuoyunda oluşan talep bizi buraya kadar getirdi. Başta muhtarlarımız olmak üzere vatandaşımızın aday çıkmamızı istemesi bizi etkiledi.”dedi.

MAKAM KAPIMIZ, GÖNÜL KAPIMIZ YİNE AÇIK OLACAK

Başkanlık döneminden beri halkın istemediği bir şeyi yapmamayı karakter edindiğini dile kaydeden Köşker, “Ancak görünen süreçte başta muhtarlarımızın ve Gebzeli hemşerilerimizin gösterdiği ilgi ve alaka bizleri mutlu etti. Adaylıkla ilgili son zamanlarda çok yoğunlaşıp, istişare ettik ve aday adayı olmaya karar verdik. İlk toplantımı sizlerle yapıyorum, bu sizlere verdiğimiz önemin göstergesi. Genel merkezimiz karar verip uygun görürse, yeniden seçimizi kazanarak uyum içerisinde çalışmak isteriz. Makam kapımız, gönül kapımız, telefonumuz yine açık olacak. Eskiden nasılsa yine aynısı olacak. Hatta zaman bizi de değiştirdi bugünden daha da iyi olacağız. Bu süreçte bana destek veriyor, dönemimizi anlatıyorsunuz bundan dolayı teşekkür ediyorum. Gösterdiğiniz ilgi ve sevgiden dolayı bahtiyarım. Sadece başkanlık makamı değil, iş yerimizin kapısı da sizlere açık. Sizleri seviyorum, her zaman gönlümüzde yeriniz ayrı.”diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölge Gazetesi, Kocaeli Haber, Gebze Haber, Darıca Haber, Dilovası Haber, Çayırova Haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑